Uncategorized

Totobo Bayi

2016 yılından beri faaliyette olan Totobo daha çok talepleri karşılamak adına Totobo bayii olanağını devreye soktu. İlk olarak Rakipbahis adı ile hizmet veren site zaman içinde hizmet kalitesinde değişiklik yapmadan isim değişikliği yapma yoluna gitti. Bundan dolayı Totobo ismini alan sitenin olanakları, talepleri ve imkanları da artmaya başladı. Bayilik vermeye ve böylece daha çok üyeye kısa süre içinde hizmet sunmaya karar verdiler. Bayilik sistemi yetkilendirme şeklinde ve belli kurallara göre yapılan bir işlemdir. Kayıt, üyelik ve oyunların oynanması konusunda yetkilendirme yapılır. Site yasal ve yetkili bayileri sayesinde aynı kaliteyi sunan yeni aracılar olmasına da yardımcı oluyor.

Nasıl Bayi Olunur?

İsim değişiminden sonra da kaldığı yerden talepleri karşılamaya devam eden site bayilik sistemine geçişle daha çok kişinin kazanç elde etmesine olanak sağlamaya başladı. Bayii olmak ve yüksek oranlar ile kendi panelinizden yönetim yapmak için siteye başvurmanız gerekiyor.

  • Siteye mail yolu ile ulaşmalısınız.
  • Bayi olma şartlarını yerine getirmelisiniz.
  • Bayilik şartlarını yerine getirdiğinizi belgeli olarak sunmalısınız.
  • Kendi paneliniz için şifre ve kullanıcı adı tanımlaması yapılır.

Bu adımların tamamlanması oldukça kısa sürer. Ardından hemen sizin de Totobo tarafından onaylı bir giriş adresiniz olacaktır. Aynı kaliteyi kendiniz sunmaya devam edebilirsiniz.

Totobo Nasıl Bir Sitedir?

Site hizmet vermeye başladığı zamanda beri sürekli talepleri artan bir durumdadır. Yüksek oranlar, bonuslar ve zamanında yapılan işlemler sayesinde oldukça güven verir. Lisanslı olması da bir başka ek özellik olarak dikkat çeker.

Bayii Neler Yapar?

Bayii olduktan sonra size gelen üyelik taleplerini değerlendirir ve onay vermeniz durumunda panel üzerinden üyelerin hizmet almasına izin verebilirsiniz. Oranların belirlenmesi ve diğer
detaylar için de tek yetkili siz olursunuz. Totobo’ya bağlı bir şekilde hizmet verdiğinizi unutmadan ve kalitesine zarar vermeden kurallar çerçevesinde hareket edebilirsiniz.

Kazanç Nasıldır?

Siteden kazanç elde etmek isteyenler hemen bir bayii üzerinden iletişime geçebilirler. Bonuslar hesabınız hemen yüklenir. Ödemeler zamanında yapılır ve sorunsuz kazanmaya devam edebilirsiniz. Siteden memnun kalmanız kolay olacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu
Buraya Tıklayın...
Yardım İster misiniz ?
Merhaba,
Totobo- Totobo Giriş - Totobo Üyelik ile ilgili bilgi almak ister misiniz ?