Uncategorized

Totobo Şikayet Adresi

Kullanıcılarına lisanslı olarak hizmet veren totobo şikayet adresi seçeneklerini de kendisi üyelik sözleşmesinde belirtmektedir. Bu davranışıyla hizmet kalitesine güvenini gösteren siteye kullanıcılar şikayetlerini ilk olarak canlı destek hattında iletebilirler. Ayrıca site kullanıcılardan gelen talepleri 7/24 whatsapp hattı, telefon numarası ve mail adresi üzerinden de değerlendirmeye almaktadır. Lisanslı olması nedeniyle lisans aldığı şirkete de şikayet edilme imkanı bulunan site sorun bu aşamaya gelmeden çözüm üretmek içi büyük çaba göstermektedir.

Totobo’yu Şikayet Etmek Sonuç Veriyor mu?

Totobo dolandırıcı ve gelip geçici bir site olmadığı zor şartlarla alınan curacao lisansını alarak ispatlamıştır. Bu nedenle adının da kötü olarak anılmasını istemeyen totobo kullanıcılar şikayet taleplerine önem vererek kısa sürede kesin çözüm üretmektedir. Ayrıca site bağlı olduğu lisans şirketine şikayet ulaştığı anda alacağı yaptırımlarında farkında olduğundan olayların bu aşamaya gelmesine izin vermeden kendi içerisinde şikayetleri sonuçlandırmaktadır.

Totobo’yu Şikayet Ettikten Sonra Ne Olur?

Kullanıcılar şikayetlerini ister site yetkililerine isterlerse de lisans şirketine ulaştırsınlar her iki seçenekte de değerlendirme süreci vardır. Yapılan bu değerlendirmelerde şikayete konu olan durumun kimden kaynaklandığı ele alınmaktadır. Site yetkililerince yapılan incelemelerde eğer kullanıcı haklıysa kullanıcıya hakları kesintisiz şekilde verilmektedir. Eğer site haklıysa kullanıcı hesabının kapatılmasına kadar gitmektedir. Lisans şirketi de kullanıcılardan gelen taleplerde eğer kullanıcıyı haklı görürse siteye önemli yaptırımlar uygulama hakkına sahiptir. Her iki seçenekte de kullanıcılara sonuç SMS ile bildirilmektedir.

Totobo Şikayet Talebi Nasıl Oluşturulur?

Her ne kadar totobo kullanıcılarının sorun yaşamamaları için çaba gösteriyor olsa da sitenin lisanslı olmasından dolayı isteyen kullanıcılar siteyi şikayet edebilirler. Bu işlemler sırasında bir sorun daha yaşamak istemeyen kullanıcıların aşağıdaki sıralamayı takip etmeleri yeterlidir.

Şikayet talebi ;

  • Üyelik sözleşmesinden şikayet seçeneklerinin öğrenilmesi
  • Belirlenen seçenek üzerinden şikayetin net şekilde belirtilmesi
  • Şikayetin değerlendirme süresi boyunca işlem yapılmadan beklenilmesi

Eğer bekleme süresi içerisinde kullanıcılar tek bir işlem dahi yaparlarsa şikayet talepleri otomatik olarak iptal edilir. Bu açıklama site üyelik sözleşmesinde açıkça belirtilmektedir.

Totobo Kullanıcı Yorumları

Sitenin şikayet ediliyor ve sorunlardan kesin sonuçlar çıkıyor olmasından dolayı forum sayfalarında site hakkında olumsuz yorum görmek mümkün değildir. Totobo hakkında yapılan olumlu yorumlara bakıldığında ise kullanıcıların güvenilir ortamda bahis oynamanın ve sorun yaşamadan paraların çekilmesinin büyük rahatlık olduğundan bahsettikleri görülmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Buraya Tıklayın...
Yardım İster misiniz ?
Merhaba,
Totobo- Totobo Giriş - Totobo Üyelik ile ilgili bilgi almak ister misiniz ?